Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi

İsmayıllı Regional Mədəniyyət İdarəsi

Region haqqında
Təhsil

Qəbələ

QƏBƏLƏ RAYONUNUN MƏKTƏBƏQƏDƏR UŞAQ MÜƏSSİSƏLƏRİ HAQQINDA
MƏLUMAT

S/S Bağçanın nömrəsi və adı Ünvanı Müdirinin soyadı, adı və atasının adı İş nömrəsi
(02420)
1 Şəhər  1  saylı körpələr evi Qəbələ  şəhər Abdurahmanova  Təranə Bədrəddin qızı (055) 755-77-00
5-11-50,
2 Şəhər  2  saylı uşaq bağçası Qəbələ  şəhər Kərimova  Şərqiyyə Soltanməcid qızı (050) 551-66-37
(050) 645-90-27
5-06-28
3 Şəhər  3  saylı uşaq bağçası Qəbələ şəhər Əliyeva Gülsurə Abdulətif qızı (050) 420-19-84
5-18-94
4 Şəhər 4 saylı uşaq bağçası Qəbələ  şəhər Tağıyeva  Nəcibə  Süleyman qızı (050) 498-03-53
(050) 426-09-83
5 Mirzəbəyli kənd uşaq bağçası Mirzəbəyli  kənd Əzizova  Arifə  Mazan qızı (050) 418-06-97
(050) 582-41-40
6 Tikanlı kənd uşaq bağçası Tikanlı  kənd Məmmədcanova  Tənzilə  Atamalı qızı (051) 803-26-59
7 Nic qəsəbə 1  saylı uşaq bağçası Nic  kənd Tatavesova  Elmira (050) 743-22-54
8 Nic qəsəbə 2  saylı uşaq bağçası Nic  kəndi Mirzəfərova  Sevdaxanım Abdurahman qızı (050) 561-83-02
(050) 761-76-55
(050) 465-75-33
9 Hacallı kənd uşaq bağçası Hacallı  kənd Əzizova  Məlahət Məhəmməd qızı 051) 832-69-62
(070)712-62-90
20-66-3-57
10 Zalam kənd uşaq bağçası Zalam  kənd Cənnətova  Almaz Cumu qızı (070)  948-20-60
11 Yeni  Dizaxlı kənd uşaq bağçası Dızaxlı  kənd Səfərəliyeva  Fəridə  Səməd qızı (050) 491-23-40
12 Tüntül kənd uşaq bağçası Tüntül  kənd Rəhmanova  Qızxanım  Xalid qızı (055) 613-63-01
13 Həmzəlli kənd uşaq bağçası Həmzəlli  kənd Abdullayeva  Ulduzə  Abil qızı 20-5-23-05
14 Əmirvan kənd uşaq bağçası Əmirvan  kənd Allahverdiyeva  Leyla Sərdər qızı (050) 523-50-12
15 Bum qəsəbə uşaq bağçası Bum  kənd Sədirova  Rahilə  Sərdar qızı (055) 573-75-60
16 Nohurqışlaq kənd uşaq bağçası Nohurqışlaq  kənd Cavadova  Ədalət  Umud qızı (051) 803-18-83
(070) 971-81-53
17 Zarağan kənd uşaq bağçası Zarağan  kənd Əfəndiyeva  Natavan  Sabir qızı (050) 305-63-58
18 Vəndam qəsəbə uşaq bağçası Vəndam  kənd Nurəhmədova  Məleykə Daşdəmir qızı (055) 583-36-87
19 Böyük  Əmili kənd uşaq bağçası Böyük  Əmili Orucova  Kəmalə  Yusif  qızı (050) 459-18-28
20 Xırxatala kənd uşaq bağçası Xırxatala  kənd Abdullayeva  Nəzirə  Vəkil  qızı (050) 328-51-62
21 Soltannuxa kənd uşaq bağçası Soltan  Nuxa  kənd Qəribova  Reyhanə Şakir qızı (055) 672-20-70
22 Bayramkoxa kənd uşaq bağçası Bayram-Koxa kənd Musayeva  Zenfira  Abıl  qızı (050) 404-67-40
23 Yenikənd kənd uşaq bağçası Yenikənd kəndi Zakirova Sahilə Bəkir v (070) 625-27-78

 

QƏBƏLƏ RAYONUDA FƏALİYYƏT GÖSTƏRƏN MƏKTƏBDƏNKƏNAR TƏRBİYƏ MÜƏSSİSƏLƏRİ HAQQINDA
MƏLUMAT 

 

S/S Məktəbləri nömrəsi və adı Ünvanı Direktorun soyadı, adı və atasının adı İş nömrəsi
1 Uşaq yaradıcılıq mərkəzi Qəbələ şəhəri İ.B.Qutqaşenli küç.№37 Şiriniva Rəfiqə Sədrəddin qızı 050 -446-04-99
2 Texniki yardıcılıq mərkəzi Qəbələ şəhəri İ.B.Qutqaşenli küç.№37 İsayev Müxtəsər Əbülqasım oğlu 055-624-26-52
3  Şagirdlərin ekoloji tərbiyə və təcrübəçilik  mərkəzi Qəbələ rayonu Hacallı kəndi Salahov İkram Nəbi oğlu 050-388-00-71
4  Uşaq şahmat məktəbi Qəbələ şəhəri İ.B.Qutqaşenli küç.№129 Cabbarov Kamran Nurəddin oğlu 050-310-70-52
5 Uşaq gənclər idman məktəbi Qəbələ şəhəri İ.B.Qutqaşenli küç.№129 Əliyev Ədalət Məhəmmədiyyə oğlu 050-370-79-73

 

QƏBƏLƏ RAYONUNUN ÜMUMTƏHSİL MƏKTƏBLƏRİ HAQQINDA
MƏLUMAT 

 

Məktəbləri nömrəsi və adı Ünvanı Direktorun soyadı, adı və atasının adı  İş  nömrəsi
Tam orta məktəblər
1

Vahid Qəhrəmanov adına şəhər 1 saylı tam orta məktəb

Qəbələ şəhəri, M.Qəribov küçəsi 1

Rüstəmova Məhəbbət Nəbi qızı

055-744-33-21
5-21-68
2

Pərviz Osmanov adına  Şəhər 2 saylı  tam orta məktəb

Qəbələ şəhəri, İ.Qutqaşenli küçəsi

Babayeva Ziynət Məhəmmədəli qızı

055-637-91-29
5-06-23
3

Şəhər 3 saylı tam orta məktəb

Qəbələ şəhəri, İ.Qutqaşenli küçəsi

Tağıyeva Adilə Əli qızı

070-373-75-96
5-22-97
4

Nicat Apayev adına Şəhər 4 saylı orta

Qəbələ şəhəri, İ.Qutqaşenli küçəsi

Musayeva Qəşəngi Əlibala qızı

050-407-49-01
5-22-94
5

Şirvan Bulqədirov adına şəhər 5 saylı tam orta məktəb

F.Rəhimov küç.

Ağamirzəyeva Zərnişan Rəmzi qızı

051-876-38-60  
5-22-98
6

Abrıx kənd tam orta məktəb

Abrıx kəndi

Zəkəriyəyev Natiq Fərzalı qızı

050-544-69-90
7

M. Bilalov adına Aydınqışlaq kənd tam orta məktəb

Aydınqışlaq kəndi

Nəbiyeva Sevil İsa qızı

050-761-73-03
8

B.Pirmuradov adına Bayramkoxa kənd tam orta məktəb

Bayramkoxa kəndi

Salehov Zakir Saleh oğlu

050-781-36-72
9

Mahir Əzizov adına Bılıx kənd tam orta məktəb

Bılıx kəndi

Abbasov Soltanhəmid Kərim oğlu

050-369-76-71
10

Sərdar Cavadov adına Böyük Əmili  kənd tam orta məktəb

Böyük Əmili  kəndi

Əzizov Ramid Daşdəmir oğlu

051-808-75-66
11

Böyük Pirəlli kənd tam orta məktəb

Böyük Pirəlli kəndi

Yolçuyev Maarif Mirzəmməd oğlu

050-368-26-53
12

Təbriz Yaqubov adına  Bum qəsəbə tam  orta məktəb

Bum qəsəbə

Dadaşova Məlahət Qara qızı

050-347-81-98
5-32-45
13

Fövzü Həmidov adına Bunud  kənd tam orta məktəb

Bunud kəndi

Vəliyev Vəli Yaqub oğlu

050-625-56-28
14

Elburus Məmmədov adına Çarxana kənd tam orta məktəb

Çarxana kənd

İslamova Rəsmiyə Qnyaz qızı

050-588-90-55
15

Nadir Osmanov adına Cığatelli kənd tam orta məktəb

Cığatelli kənd

Şirazova Gülgəz Kamal qızı

050-363-41-72
16

Əbülfət Məmmədov adına Çuxur Qəbələ  kənd tam orta məktəb

Çuxur Qəbələ kəndi

Əzizov Müşfiq Məhəmmədiyyə oğlu

050-622-42-06s
17

Daşlıca kənd tam orta məktəb

Daşlıca kəndi

Abdullayev Abdulla Mustafa oğlu

050-636-96-56
18

Arzulla Rəhimov adına Dızaxlı kənd tam  orta məktəb

Dızaxlı kənd

Mirzəliyev Mirzəmməd Seyfulla oğlu

050-335-84-78.
19

Yadigar Vəliyev adına Əmirvan kənd tam orta məktəb

Əmirvan kəndi

Nəsurlayev Nadir Həmidulla oğlu

050-356-69-65
2-22-93.
20

Alı Mustafayev adına Hacıalılı kənd tam orta məktəb

Hacıalılı  orta

Əliyeva İradə Əmir qızı

050-742-17-11
66-3-27
21

Həmzəli kənd tam  orta məktəb

Həmzəlli kəndi

Əmitfətov Soltan İsmayıl oğlu

050-748-80-84
22

Kiçik Pirəli kənd tam orta məktəb

Kiçik Pirəli kəndi

Mustafayev Elsevər Ələfsər oğlu

070-346-46-00
23

Atif Səmədov adına Kötüklü orta məktəb

Kötüklü kəndi

Xudatov Qabil Nadir oğlu

050-624-74-22
24

Kürd  kənd tam orta məktəb

Kürd kənd

Qurbanov Nemət Qulu oğlu

050-431-35-32
25

Kiçik Əmili  kənd tam orta

Kiçik Əmili kənd

Cavadov Müsavər Məhyəddin oğlu

050-356-94-90
26

Ehtiram Səmədov adına Mamaylı kənd tam  orta məktəb

Mamaylı kəndi

Ədilov Ramazan Şaban oğlu

050-343-31-42
27

Şahin Məmmədov adına Məlikli kənd tam orta məktəb

Məlikli kəndi

Göyüşov Dursun Hacı oğlu

050-614-30-51
28

Məmmədağalı kənd tam orta məktəb

Məmmədağalı kəndi

Eyyubov Qəhrəman Cəmaləddin oğlu

070-902-17-40
29

İlham Kərimov adına Mirzəbəyli  kənd tam orta məktəb

Mirzəbəyli kəndi

Hüseynova Əsmayə Pənah oğlu

051-925-02-72
30

Fəzail Həmidov adına Mıxlıqovaq kənd tam orta məktəb

Mıxlıqovaq kəndi

İsmayılov Maarif Baba oğlu

050-333-86-43
31

Nic 1 saylı tam orta məktəb

Nic qəsəbə

Dallari Sergey Qori oğlu

050-388-00-72
32

Nic 2 saylı tam orta məktəb

Nic qəsəbə

Quqaşova Asya Aşotovna oğlu

050-395-30-11
33

Nic 3 saylı tam orta məktəb

Nic qəsəbə

Məmmədov Elton Bədəl oğlu

050-347-54-25
34

Nic 4 saylı tam orta məktəb

Nic qəsəbə

Avetisova Venera Suren oğlu

051-819-81-50
35

Nic 5 saylı tam orta məktəb

Nic qəsəbə

Baxçari Valeri Hayko oğlu

050-346-36-99
36

İlham Abdulkərimov adına Nohurqışlaq  kənd tam orta məktəb

Nohurqışlaq kəndi

Bilalzadə Dəyanət Süleyman oğlu

050-745-99-17
37

Qaradeyn kənd tam orta məktəb

Qaradeyn kəndi

Mirzəyev Məsim Baba oğlu

050-524-37-08
38

Qəmərvan kənd tam orta məktəb

Qəmərvan kəndi

Əliyarov Bəxtiyar Əliyar oğlu

055-565-41-48
39

Elçin İsmayılov adına Quşlar kənd tam orta məktəb

Quşlar kəndi

Ramazanov Natiq Nazim oğlu

050-418-06-01
40

Elsevər Kərimoğlu adına Soltannuxa kənd tam orta məktəb

Soltannuxa kəndi

Rzayeva Həqiqət Abdulhüseyn qızı

050-688-49-48
41

Tikanlı kənd tam orta məktəb

Tikanlı kəndi

Məmmədcanov Nurənməd Gümşüd oğlu

050-369-77-46
42

Eldar Məmmədov adına Tövlə kənd tam orta məktəb

Tövlə kəndi

Zeynalov Fərrux Hüseyn oğlu

050-539-19-10
43

Müşfiq Murtuzov adına Tüntül kənd tam orta məktəb

Tüntül kəndi

Abdulxalıqov Telman Məhərrəm oğlu

050-789-24-00
44

Qafur Şərifov adına adına Uludaş kənd tam orta məktəb

Uludaş kəndi

Eldarov Sadəddin Tacəddin oğlu

050-344-36-76
45

Eldəniz Mehdiyev adına Vəndam qəsəbə 1 saylı tam orta  məktəb

Vəndam qəsəbə

Abbasova Qətibə Ağali oğlu

050-404-69-29
46

Hikmət Rəşidov adına Vəndam qəsəbə 2 saylı tam orta məktəb

Vəndam qəsəbə

Cəlilova İradə Şəmi oğlu

050-641-76-93
47

Elnur Bəşirov adına Vəndam qəsəbə 3 saylı tam orta məktəb

Vəndam qəsəbə

Məmmədov Rahib Bəxtiyar oğlu

051-860-26-47
48

Murad Əlibəyov adına Xırxatala kənd tam orta məktəb

Xırxatala kəndi

Hacıyev Əhmədiyyə Namət oğlu

055-892-89-31
49

Şükür Eyvazov adına Yemişənli kənd tam  orta məktəb

Yemişənli kəndi

Əliyev Hakim Məhəmədiyə oğlu

050-382-28-34
50

Yenikənd kənd tam orta məktəb

Yenikənd kənd

Şərifov Yaqub Sülüyman oğlu

051-807-12-48
51

Sənan Hacıyev adına Zalam  kənd tam orta məktəb

Zalam kəndi

Qəribov Ürfət Sədri oğlu

050-417-93-66
52

Zarağan kənd  1 saylı tam  orta məktəb

Zarağan kəndi

Hidayətova Məlahət Şirin qızı

051-876-30-31
53

Zarağan kənd  2 saylı tam orta məktəb

Zarağan  kəndi

Mardvintsova Olqa Nikolayevna qızı

050-613-28-56
Ümumi orta məktəblər
1

İkram Umarov adına Bum qəsəbə ümumi orta məktəb

Bum qəsəbə

Məmmədov Ağali Musa oğlu

050-344-39-56
2

Dızaxlı kənd ümumi orta məktəb

Dızaxlı kəndi

Süleymanov Sənan Süleyman oğlu

050-511-85-41
3

İmamlı  kənd ümumi orta məktəb

İmamlı kəndi

Əzizov Oqtay Əhməd oğlu

050-327-36-24
4

Laza kənd ümumi orta məktəb

Laza kənd

Süleymanov Taleh Şəmsəddin oğlu

055-760-19-96
5

Qaş kənd ümumi orta məktəb

Qaş kənd

Abbasov Sərvər Hüseyn oğlu

051-754-90-67
6

Savalan kənd ümumi orta məktəb

Savalan kənd

Şukurova Təranə Şövkət qızı

050-441-94-80
7

Seyidqışlaq kənd ümumi orta məktəb

Seyidqışlaq

Həşimov Səhrab Cəfər oğlu

050-365-13-76
8

Tikanlı kənd ümumi orta məktəb

Tikanlı kənd

Şəfiyev Şaban Fərhad oğlu

050-369-77-46
9

Arif  Şirinov adına Topbağ kənd ümumi orta məktəb

Topbağ kəndi

Bülbülov Bilal Ağarza oğlu

050-436-14-53
10

Yengicə kənd ümumi orta məktəb

Yengicə kənd

Babayev Oktay Hümbət oğlu

050-359-89-36
11

Ziring  kənd ümumi orta məktəb

Ziring  kənd

Alışova Elmira İslam qızı

050-473-34-52
İbtidai məktəblər
1

Solquca kənd  ibtidai məktəb

Solquca kəndi

Balalıyev Elşən Mabud oğlu

050-583-85-06.
2

Şəfili  kənd ibtidai məktəb

Şəfili kəndi

Əsədov Vaqif Bayram oğlu

050-730-33-27.
3

Zərgərli kənd ibtidai  məktəb

Zərgərli kəndi

Əzimov Namət Sadəddin oğlu

050-671-32-57
4

Ovculu kənd  ibtidai məktəb

Ovculu kəndi

Zeynalov Zahid Cavanşir oğlu

050-366-60-87